Трактори марки Zetor на ринку вже 70 років

Рівно 70 років потому в березні 1946 року перші три трактора Zetor були надані своїм замовникам. Відразу після цього стався запуск їх серійного виробництва, а в кінці літа того ж року Zetor був зареєстрований, як товарний знак.

traktora marki zetor na rynke uzhe 70 let

Перший трактор було зібрано на підприємстві під назвою «Збройовий завод» (Zbrojovka Brno), перша модель - Z 25 - з перших днів після своєї появи стала дуже затребуваною серед клієнтів, її виробництво раніше досягало значення в сотні тисяч одиниць.

Це цікаво! Найменування марки було сформовано з назви першої моделі «Зет» і двох останніх букв слова «трактор».

На честь ювілею компанія розробила особливий логотип, який буде свідчити про довгу та успішну історію марки. Він буде розміщений на всіх моделях, які Zetor випустить в цьому році.

traktora marki zetor na rynke uzhe 70 let2

Також було випущено сайт, на якому відвідувач зможе познайомитися більш детально з історією розвитку компанії. В наступному місяці на ньому стартує конкурс на найяскравішу і захоплюючу історію з життя, пов'язану з тракторами Zetor. Найкращі розповіді будуть нагороджені цікавими призами. Щоб взяти участь, потрібно зробити фотографію з трактором марки Zetor і вислати її разом з історією.