Компанія Michelin випустила інноваційну шину для аграріїв

Шина Michelin CargoXBib Heavy Duty призначена для причепів, які працюють з великими вантажами на дорогах і в полі.

kompaniya michelin vipustila innovatsijnu shinu dlya agrarijiv

Це розширення лінійки Michelin CargoXBib включає в себе додаток до Michelin CargoXBib High у вигляді технології Michelin Ultraflex. Новинка володіє унікальними параметрами, що дозволяють використовувати її в різних умовах. Компанія-розробник створила каркас підвищеної міцності, що збільшило можливий термін експлуатації шин.
З початку 2016 року у ринку з'явився типорозмір 560/60 R22,5, у вересні з'явиться - 560/45 R22,5 та 500/60 R22,5. Дані шини мають відмінну керованість при роботі в полі, під час переміщення по нахиленій поверхні і витримують значні навантаження - до 8330 кг на шину. Також була покращена система, що відповідає за відведення бруду. У Heavy Duty вона в три рази краще, ніж у попередніх моделей.

kompaniya michelin vipustila innovatsijnu shinu dlya agrarijiv2

При створенні нової шини використовувалися наступні інноваційні технології:

  • Покращення маневреності вдалося досягти за допомогою масивних плечових зон, що мають округленої форму.
  • Висока стійкість шини забезпечується за допомогою нового трипроменевого оформлення блоків протектора. Завдяки цій технології також збільшується зносостійкість і час експлуатації.
  • Широкий і плоский профіль протектора допоміг оптимізувати область контакту.

Новинка розроблялася компанією Michelin разом з виробниками техніки і являє собою останнє слово в області розробки шин для аграріїв.