Кросовер Jaguar F-Pace був представлений в Києві

Незважаючи на те, що офіційна прем'єра повинна була відбутися в травні цього року, жителі столиці змогли побачити новинку вже на початку березня. Місцем презентації став київський центр сучасного мистецтва «М17». Нагадаємо, що це перший кросовер від компанії «Jaguar», яка вирішила освоїти і цей сегмент автомобільного ринку.

Krossover Jaguar F Pace byl predsta len v Kieve 01

Разом з показом стартував прийом заявок українськими автодилерами на дебютну модель позашляховика, вартість якого починається з позначки в 1 573 800 грн. Модульна платформа, на якій створено Jaguar F-Pace, була раніше успішно випробувана на седані XE. Кузов кросовера має досить низьке значення маси - базова комплектація важить 1665 кг. Таке значення було досягнуто завдяки тому, що кузов на 80% складається з алюмінію. У всіх моделях позашляховика передбаченоповний привід і восьмиступінчаста автоматична трансмісія. На українському ринку будуть представлені два варіанти дизельних двигунів об'ємом на 2 і 3 літри, що володіють потужністю 180 і 300 кінських сил відповідно.

Krossover Jaguar F Pace byl predsta len v Kieve 02

Модель з дизельним двигуном в 180 кінських сил буде найбільше дбати про гаманець водія - при роботі в змішаному циклі витрата палива на 100 км пробігу становитиме всього 5,3 літра. У салоні Jaguar F-Pace водіїв чекає інформаційно-розважальна система InControl Touch Pro, а також head-up-дисплей, який зможе проектувати швидкість автомобіля і деякі інші дані безпосередньо на лобове скло.

Krossover Jaguar F Pace byl predsta len v Kieve 03