10 лайфхаків для автомобілістів від Євролізинг Україна

Нерідкі випадки, коли водії потрапляють у скрутні ситуації: замерзає замок, утворюється невелика вм'ятина або брелок знаходиться занадто далеко і не може відкрити двері машини. Дуже часто в такі моменти можуть допомогти підручні засоби, про які автолюбитель навіть не здогадується.

10 lajfhakov dlja avtomobilistov 1 03.03.16

Від вм'ятин можна позбутися за допомогою вантуса

Виявили вм'ятину, яка ледь помітна, але все-таки не дає спокою? Вам на допомогу прийде вантус. Піднесіть його до проблемного місця і зворотно-поступальними рухами створіть вакуум, який витягне вигнуте місце кузова. Звичайно, цей метод не завжди ефективний. Багато що залежить від розміру, глибини і розташування вм'ятини. Зручніше, звичайно, буде скористатися пневматичним вантусом.

Замерзлий замок «відігріє» дезінфікуючий засіб

Санітарний гель для дезінфекції рук, який можна придбати в аптеці, швидко розморозить замок автомобіля завдяки високому вмісту спирту. У зв'язку з цим також виручити може міцний алкоголь. Його треба буде нанести на ключ, а гігієнічний засіб має розпилювач, який дуже зручно буде направити в замкову щілину. Також можна спробувати нагріти ключ запальничкою або сірниками.

Зупинити тріщину на склі допоможе лак для нігтів

Якщо на склі авто утворилася невелика тріщина, її подальше поширення можна призупинити за допомогою таких підручних засобів, як прозорий лак для нігтів або канцелярський клей. Зовсім простий спосіб - це наклеїти з двох сторін прозорий клейку стрічку, але в сиру погоду він швидко відвалиться. А ось лак ще можна використати, щоб уникнути поширення іржі на кузові.

Посилити сигнал брелока допоможе ... голова

Якщо вам раптом знадобилося відкрити двері машини, а ви при цьому не перебуваєте на достатньому від неї відстані, то вам допоможе ваша голова. Просто піднесіть брелок до підборіддя і натисніть необхідну кнопку, рідина, яка знаходиться в голові, допоможе посилити сигнал.

Щоб дверцята не замерзали ...

Змастіть їх маслом. Нанесіть його на ущільнювачі за допомогою шматка тканини, після цього протріть їх паперовим рушником. Таким чином, волога, яка потрапляє між прокладками, буде відштовхуватися маслом, і дверці не будуть примерзати.

Зубна паста для блиску автомобільної оптики

Нанесіть зубну пасту на невеликий шматочок тканини і протріть фари. Після декількох хвилин полірування вони будуть сяяти, як нові. Результат вас приємно здивує!

10 lajfhakov dlja avtomobilistov 2 03.03.16

Щоб вікна не запотівали ...

Протріть їх вологою, злегка намиленої ганчіркою. А щоб очистити замерзле лобове скло, приготуйте розчин двох столових ложок солі в склянці води і протріть їм заледенілу поверхню, а потім висушіть її сухою ганчіркою. При цьому не можна поливати скло гарячою водою, це буде сприяти появі тріщин.

Якщо бензин на нулі, допоможе повітряна кулька

Тільки наповнювати кульку потрібно буде не повітрям, а водою (буде потрібен приблизно один літр). Найчастіше, коли машина глухне, в баку ще залишається приблизно три літри бензину, але насос вже не дістає до нього. Акуратно опустивши кульку в бак, попередньо прикріпивши до його кінця міцну мотузку, можна підняти рівень палива.

Часточка лимона для поліпшення нічного зору

Відчути себе більш впевнено за кермом в темний час доби допоможе часточка лимона або чайна ложка цукру. Під час впливу на смакові рецептори такими продуктами, починає краще працювати симпатична нервова система, в яку входять і відділи, що відповідають за зір. Також буде корисно зробити близько десяти - дванадцяти глибоких вдихів і видихів, це наситить мозок киснем, а жувальні рухи посилять кровообіг в голові.

Якщо машина буксує, спустіть шини

Якщо ви не можете рушити з місця, застрягши на брудній або вкритій кригою дорозі, спробуйте приспустити шини ведучих коліс до однієї атмосфери. Після цього має покращитися зчеплення коліс з поверхнею дороги. Також можна возити з собою пісок і посипати ним лід під колесами або кілька дерев'яних дощечок, які також допоможуть поліпшити зчеплення.

10 lajfhakov dlja avtomobilistov 3 03.03.16