Популярність лізингу в Україні

Все більшу популярність набирає ринок лізингу в Україні. Спостерігається стабільна тенденція зростання попиту на послуги компаній, що надають можливості лізингу як юридичним, так і фізичним особам.

Lizingi 12.02

 

Провідною компанією в цьому сегменті інвестицій є «Євролізинг Україна». І поки одні старанно обходять виклики, воліючи перечекати ризики в зоні комфорту, ми перетворюємо ці виклики в нові можливості — для себе, для своїх клієнтів і партнерів.

«Хто не ставить собі обмежень, зуміє піти далі» — цей принцип лежить в основі ефективної роботи компанії.

«Євролізинг Україна» активно співпрацює з заводами-виробниками, офіційними дилерами, банками, що дозволяє їй купувати товар на найвигідніших умовах, а крім того, індивідуально підходити до визначення умов фінансування (процентної ставки, графіка погашення платежів тощо) в кожному конкретному випадку з урахуванням реальних можливостей лізингоодержувача. Подібна тактика дає можливість значно зменшити процентні ставки наших клієнтів, надати необхідний товар в найкоротші терміни з мінімальними додатковими витратами і що важливо, гарантує взаєморозуміння і довіру один до одного всіх учасників угоди. Такий ґрунтовний підхід до побудови бізнесу, вірно обрана стратегія і оперативна адаптація до нових реалій ринку сприяла впевненому просуванню «Євролізинг Україна» до лідерських позицій у своєму сегменті.

Географія компанії охоплює всю Україну, що підвищує зручність для наших клієнтів, прискорює процес підготовки необхідних документів, гарантує надійність виконання контрактних зобов’язань. Послуги «Євролізинг Україна» доступні у всіх регіонах країни. Взаємовигідне партнерство в ланцюжку «лізингодавець — продавець — лізингоодержувач», є кінцевим результатом роботи нашої компанії.