Case IH покаже нові трактори Farmall C на EIMA 2016

На міжнародній виставці сільськогосподарського та садового обладнання EIMA International 2016, яка пройде з 9 по 13 листопада в Італії, компанія Case IH представить вдосконалені трактора з лінійки Farmall C.

case ih pokazhet novye traktora

Буде презентовано всього 7 одиниць техніки потужністю від 58 до 114 к.с. Як і більш продуктивні моделі, що випускаються Case IH, трактора Farmall C будуть оснащуватися тепер підлокітниками з мультіконтролером. Цей пристрій дозволить водієві керувати основними функціями трактора без особливих зусиль.

Вал відбору потужності оновлених моделей має чотири режими роботи, що відрізняються за швидкістю: 500, 540Е, 1000 і «Еко». Ліміт швидкості машин - 40 км / ч.

Крім цього, компанія Case IH представить на цій виставці трактор Luxxum, призначений для змішаних робіт. Оснащуватися ця модель буде двигуном на 3,4 літра, потужністю 117 к.с., а також автоматизованою коробкою передач з трьома діапазонами.

case ih pokazhet novye traktora 2

Нагадаємо також, що в кінці вересня Case IH презентувала в Україні два високопродуктивних трактора Optum з двигунами NEF від FPT Industrial на 6 і 7 літрів і максимальною потужністю 288 і 313 к.с. Спільно з моторами функціонує безступінчата трансмісія CVT зі стояночним блокуванням.

Відсутність додаткових елементів в двигуні дозволила зробити капот більш компактним і поліпшити огляд водієві. Трактори Case IH Optum мають систему автоматичного управління продуктивністю APM, яка дозволяє поєднувати економію палива з оптимальною ефективністю.