В Україні з'явились дві нові моделі Renault

Компанія Renault випустила на автомобільний ринок України дві новинки - Megane і Kadjar. Продажі першої моделі почалися ще в кінці літа, а другої - 6 вересня.

dve novye modeli renault 1

Модель Renault Megane має три комплектації Life, Zen, Intense. Кожну з них покупець може придбати або з бензиновим, або з дизельним двигуном. Для початкового і середнього рівня оснащення передбачені двигуни потужністю 115 к.с. і об'ємом 1,6 л (бензиновий) або потужністю 110 к.с. і об'ємом 1,5 л (дизельний).

Базова комплектація Life включає в себе тільки механічну коробку передач, а середня Zen дозволяє вибрати «автомат». Найбільш дорогий рівень Intense також матиме два види мотора - дизельний потужністю 110 к.с. на 1,5 літра та турбобензиновий потужністю 130 к.с. на 1,2 літра. Обидва варіанти будуть супроводжуватися автоматичною коробкою передач.

Вартість автомобіля буде знаходитися в межах від 475 420 грн до 604 483 грн. У топовій комплектації можна буде замовити додаткові опції за окрему плату.

dve novye modeli renault 2

Кросовер Kadjar був спроектований в ході співпраці компаній Renault і Nissan, і по суті є французької версією Nissan Qashqai. Довжина кузова цієї моделі - 4,45 метра, колісна база - 2,65. Швидше за все автомобіль вийде на ринок з дизельними моторами потужністю 110 к.с. і 130 к.с., об'ємом 1,5 л і 1,6 л відповідно, а також з одним варіантом турбобензинового - на 130 к.с. і 1,6 л. Останній буде супроводжуватися повним приводом.