Компанія Renault виробила стотисячний електрокар

На сьогоднішній день Renault лідирує на ринку електромобілів в Європі. Кожен четвертий електрокар на тутешніх дорогах належить саме цій компанії. А у Франції - кожен другий. І ось недавно автоконцерн випустив стотисячний електромобіль.

renault proizvela stotysyachnyj elktrokar

Ювілейну модель Zoe замовив покупець з Осло, столиці Норвегії, яка одночасно з Німеччиною, Францією та Великобританією є одним з найбільш великих ринків електрокарів Renault. Передача цього невеликого авто, що користується високим попитом, відбулася в минулу п'ятницю. Стотисячний клієнт отримав в подарунок п'ять років безкоштовної зарядки від компанії Fortim - місцевого постачальника енергії.

За першу половину поточного року Renault реалізувала 15000 електромобілів, а це на 32% більше, ніж за аналогічний період минулого року. Крім компактної Zoe, компанія випускає міський електричний автомобіль Twizy на двох пасажирів, а також вантажний варіант цієї ж моделі. SM3 ZE є лідером продажів в Кореї, а Kangoo ZE - в Європі. Все це дозволяє Renault претендувати на найбільшу лінійку електричних транспортних засобів.