Чи всі «гібриди» економічніші, ніж авто з ДВС?

Американська фірма ViNCENTRiC вивчила питання економічності гібридів, щоб з'ясувати, які витрати чекають тих, хто збирається придбати автомобіль з гібридною силовою установкою, і чи дійсно такі моделі вигідніші машин, що мають тільки ДВС.

vse li gibridy ekonomichnej avto s dvs 1

Результати показали, що далеко не всі «гібриди» можуть похвалитися такою перевагою, як економія коштів водія.

Як показує звіт ViNCENTRiC, з 29 гібридних автомобілів, які можна придбати на ринку США, тільки 7 дійсно більш економічні і вимагають менше коштів в обслуговуванні, ніж машини з дизельними або бензиновими двигунами. У сімку «кращих» увійшли: Ford Fusion, Lexus CT200 h, Toyota Avalon, Lexus ES300 h, Toyota Pirus С, Audi Q5 і Lincoln MKZ.

Президент компанії ViNCENTRiC, Девід Вурстер, повідомив, що гібриди в деякій мірі починають втрачати свої позиції на тлі зниження вартості палива і підвищення економічності автомобілів, що працюють на бензині. Щоб зрозуміти, чи стане гібридне авто вигідним, водієві варто аналізувати свою манеру водіння і характеристики конкретної моделі.

Нижче наведена таблиця результатів, де знак долара показує, що гібрид вигідніше звичайного авто, «%» показує, що гібрид вигідніше в плані амортизації витрат, символ «паливна колонка» говорить про те, що гібрид забезпечує економію палива.

vse li gibridy ekonomichnej avto s dvs 2