Автомобілі BMW i3 та i8 виходять на український ринок

«АВТ Баварія» - фірма, яка займається імпортом машин марки BMW, повідомила про те, що в нашій країні почнуться офіційні продажі моделей суббренда BMW i. Тобто зовсім скоро автолюбителі зможуть побачити спорткупе i8 з двома двигунами і повністю електричний хетчбек i3.

bmw i3 i i8 vykhodyat na ukrainskij rynok 1

В останньому водії оцінять відмінну керованість, так як виробник зміг оптимальним чином розподілити вагу по осях - 50:50, розмістивши акумулятори в підлозі авто. Унікальною характеристикою цієї екологічної моделі є те, що матеріал пасажирської капсули - це вуглеволокно. Крім того, до складу кузова входять надлегкі сплави магнію.

bmw i3 i i8 vykhodyat na ukrainskij rynok 2

BMW i3 має електричний мотор на 170 к.с. Швидкості 100 км\год це авто досягає за 7,2 секунди, але при цьому розігнатися більше 150 км/год не зможе. Таке обмеження поставили в цілях економії енергії. Одного заряду цього електромобіля вистачає на відстань від 130 до 200 км. Щоб зарядити акумулятор від звичайної розетки потрібно буде 8 годин, але якщо використовувати особливий 50-кіловатний прилад, цей процес триватиме півгодини.

BMW i8 створений на платформі LifeDrive - її головною характеристикою є мінімально можлива для даної комплектації маса. В автомобілі передбачено два двигуни (ДВС і електро), їх сумарна потужність дорівнює 362 к.с., що дозволяє йому розганятися до 100 км/год за 4,4 секунди. Максимальна швидкість моделі - 250 км/год. Ціни на BMW i8, як і на BMW i3, будуть відомі найближчим часом.

bmw i3 i i8 vykhodyat na ukrainskij rynok 3