Компанія «Євролізинг Україна» вручила 100-е авто в цьому році

Останній день весни ознаменувався знаковою для нашої компанії подією. Сьогодні ми здійснили передачу сотого в цьому році автомобіля.

evrolizing ukraina vruchila 100 e avto 2

Таким чином, аналізуючи минулорічні результати, ми приходимо до висновків, що кількість звернень в «Євролізинг Україна» зросла. Нашому ювілейному клієнту ми вручили пакет з нашої фірмової атрибутикою, а також запитали його, що найбільше йому сподобалося в роботі з нами.

«В першу чергу я, як і будь-яка нормальна людина, зацікавлений в максимально вигідних умовах. У вашому випадку для мене ключовою стала процентна ставка. Також особливо вам вдячний за те, що уклали зі мною договір строком не на 60 місяців, а на три роки. Розмір переплати став менше, і це дійсно радує. Ну і простота всього процесу сподобалася, це не можна не відзначити».

Наш клієнт побажав залишитися інкогніто. До його відгуку ми можемо додати, що умови фінансування в «Євролізинг Україна» прості і вигідні не тільки для фізичних осіб, а й для юридичних. На нашому сайті ви можете заповнити заявку на лізинг - http://order.euro-leasing.com.ua/. Ми з радістю зв'яжемося з вами і детально проконсультуємо по вибраній вами техніці. До скорої зустрічі, наш двохсотий клієнт!