Mercedes-Benz E-Клас тепер доступний в Україні

В рамках сьомого турніру з гольфу MercedesTrophy Golf Weekend, який проходить в київському гольф-клубі GolfStream, був представлений автомобіль Mercedes-Benz E-Клас. Ця комплектація популярної моделі включає в себе максимальну кількість новинок.

mercedes benz e klass teper dostupen v ukraine

Оновлена машина преміум-класу тепер довше попередниць на 43 см, а її колісна база більше на 65 мм. В цілому автомобіль став більш вузьким.

Лінійка моторів Mercedes-Benz E-Клас знаходиться в межах від 184 до 333 к.с. У нашій країні на даний момент можна знайти тільки три двигуни, які оснащені автоматичною коробкою передач з 9-ю ступенями. Один з них - дизель на 2 літри і 194 к.с. з обертовим моментом в 400 Нм і чотирма циліндрами, блок яких зроблений з алюмінію, що не властиво для такого типу двигунів. Поршні ж цього мотора зроблені зі сталі і мають спеціальну виїмку, така їх конструкція характерна для болідів Формули 1.

mercedes benz e klass teper dostupen v ukraine 2

У новинці поповнився і ряд автоматичних асистентів, які допомагають в управлінні. У підсумку вся система Intellegent drive стала ділитися творцями машини на 4 види. Це програми, які відповідають за:

  • Паркування,
  • Видимість,
  • Зв'язок,
  • Безпеку.

Тут є активний круїз-контроль, що дозволяє прискорюватися під час обгону, «прив'язатися» до машини, що їде попереду вас і керувати автомобілем без водія. Функція екстреного гальмування допоможе зупинити машину, якщо ви недостатньо сильно тиснете на педаль. В цілому багато з цих систем більш прогресивні, ніж в Mercedes-Benz S-Клас. У разі ж, коли аварію все-таки уникнути не вдасться, машина видасть особливий звук і змістить пасажира від епіцентру зіткнення.

Ціна на авто з двигуном на 2 літри, що працює на дизелі, починається з відмітки 43 000 доларів, а з бензиновим мотором — 41 796 євро.