В Україні презентовано новий пікап Ford Ranger для фермерів

За минулий рік в Європі було реалізовано 27 300 пікапів Ford Ranger, це становить більше половини нових авто, проданих в нашій країні в 2015 році.

ford ranger novyj pikap dlya fermerov prezentovan v ukraine 1

Ця новинка українського ринку оснащена поліпшеним двигуном, що працює на дизельному паливі, об'ємом на 2,2 літра і потужністю від 130 до 160 к.с., а це на 5-10 к.с. більше, ніж в попередніх моделях. Новітні системи управління дозволяють економити до 17% палива.

У двигуна на 160 к.с. з шестиступінчастою механічною коробкою перемикання передач середня витрата палива на позашляхових умовах становить 6,5 літрів на 100 км. У спокійних умовах - 5,8 літрів на 100 км.

Довжина Ford Ranger - 5362 мм, ширина - 1860 мм, вага - приблизно дві тонни (в залежності від комплектації та виду кабіни він трохи змінюється). Розмір дорожнього просвіту - 230 мм. Також в цьому пікапі майбутніх власників чекає новий дизайн інтер'єру і приладової панелі. А в найдорожчій комплектації - Wildtrak - оригінальне оформлення салону з помаранчевими вставками.

ford ranger novyj pikap dlya fermerov prezentovan v ukraine 2

На приладовій панелі Ranger встановлено сенсорний екран розміром у вісім дюймів з кольоровим дисплеєм і навігацією, який дозволить управляти новими системами. Одна з них - утримання смуги руху. Якщо ви захочете змінити смугу без вмикання поворотника, машина просто не дозволить вам це зробити.

Ranger з найпотужнішим двигуном на 200 к.с. і об'ємом 3,2 літри в Україні доступний буде тільки за попереднім замовленням. Провідною моделлю у нас буде комплектація з мотором на 160 к.с., повним приводом і шестиступінчастою коробкою передач (механічною або автоматичною).